KRAJEM VÍNA – LETNÍ PUTOVÁNÍ OKOLÍM MODRÝCH HOR – 7.8.2021

KRAJEM VÍNA – LETNÍ PUTOVÁNÍ OKOLÍM MODRÝCH HOR – 7.8.2021

Nadace Partnerství ve spolupráci s DSO Modré Hory a spolkem vinařů VOC Modré hory
tel.: 515 903 121
web: http://vinarske.stezky.cz/uvod.aspx
e-mail: dominika.bauchelova@nadacepartnerstvi.cz
Kontaktní osoba: Dominika Bäuchelová, Nadace Partnerství

Nadace Partnerství ve spolupráci s DSO Modré Hory a spolkem vinařů VOC Modré hory pořádají

KRAJEM VÍNA – LETNÍ PUTOVÁNÍ OKOLÍM MODRÝCH HOR 2021

Sobota 7. srpna 2021, od 9.00 hod.
Ekocentrum Trkmanka

První srpnovou sobotu proběhne ve Velkých Pavlovicích a okolních Modrých Horách jeden z tradičních nejkrásnějších výletů po vinařských stezkách. Na kole nebo pěšky můžete putovat zvlněnou vinařskou krajinou s dalekými výhledy.

Start
Akce je otevřená široké veřejnosti, zdatným sportovcům i rodinám s dětmi. Stačí přijít v sobotu 7. 8. 2021 mezi 9. a 11. hodinou na registrační místo na Ekocentrum Trkmanka ve Velkých Pavlovicích.

Startovní balíček můžete koupit v předprodeji na e-shopu za 180 Kč nebo pak na místě za 200 Kč (předprodej končí v pátek před akcí ve 12:00 hodin). Balíček obsahuje degustační skleničku s nosičkou, cyklopas s mapou tras, bohatý program v rámci razítkovacích míst a vyznačené dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší.

Pokud na akci přijedete v letošním tričku soutěžní výzvy Do práce na kole, získáte slevu 20 % na nákup startovního balíčku na místě. Slevu 20 % získáte také, pokud na startu ukážete platnou jízdenku IDS JMK. Slevy se nesčítají.

Trasy
Připraveny jsou 2 trasy pro cyklisty a jedna pro pěší značené barevnými značkami. Na trase potkáte razítkovací místa v tradičních vinařských sklepech nebo u atraktivních turistických cílů.

Okruh tras a zastávková místa zveřejníme před akcí.

Cíl
Putování zakončíme opět ve Velkých Pavlovicích, kde vás kromě ochutnávky vín a místních specialit čeká také folklorní program. A samozřejmě oblíbené závěrečné losování o vína z regionu, ubytování v cyklopenzionu s certifikací Cyklisté vítáni, cyklovybavení i další doplňky Moravských vinařských stezek.

Pořadatelé a partneři se těší na Vaši návštěvu.